o uživateli:
email: sachmet2@email.cz
www:
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Praha
detail autora

7 nejlepších prací z domu, se kterými si opravdu vyděláte peníze

28.8.2018 20:14

Kde při stálém zaměstnání najít dostatek času na sebe, rodinu, nebo své koníčky?
Co o prázdninách s dětmi?
Kdo se o ně postará, když marodí?

Každý den žijeme pod vlivem neúprosně tikajících hodinových ručiček.
Žijeme ve stresu, který se podepisuje na našem vzhledu, vztazích i zdraví. Počítáme dny do výplaty.

Není proto divu, že podvědomě hledáme alternativy, jak z tohoto začarovaného kruhu ven.

Je to důvod, proč se 42% žen nevrací po mateřské do původního zaměstnání. Proč hledáme jiné cesty, jak najít čas na život.

Máte-li pocit, že jste se nenarodili jen proto, abyste se dívali na hodinky a počítali každou korunu,
chcete víc času na své koníčky a rodinu,
jste rozhodnuti změnit to, jak jste žili doposud a rozhodovat o náplni svého dne sami

...pak se možná poohlížíte po lepší práci, nebo formě přivýdělku.

Dál hledat nemusíte.

Zkuste některou z těchto možností:PRODEJ VLASTNÍCH VÝROBKŮ

Existuje plno stránek, které vám umožní zazářit a přivydělat si nějakou tu korunu navíc, prodejem toho, co jste vytvořili. Např. Fler.cz je virtuální tržiště, kde mohou ti zručnější z nás nabídnout své výrobky bez toho, aby měli vlastní webové stránky.
Stejně tak nákupní galerie PoštovnéZDARMA.cz, kde své výrobky můžete prodávat jak v malém, po pár kouscích,  tak i velkoobchodně. Prodáváte buď formou dropshippingu, nebo formou komisního prodeje.

Jak začít: Registrujete se na stránce Flér.cz. Registrace je zdarma. Platíte pouze provizi za zprostředkování prodeje a to jednou za měsíc.
Na PoštovnéZDARMA  kontaktujete správce  prostřednictvím formuláře s  nabídkou vašeho zboží. Ozvou se vám zpět s podmínkami spolupráce.VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA


Pokud si chcete vytvořit stálý příjem, kterým po čase nahradíte běžné zaměstnání,jste kreativní a zvládáte více úkolů najednou, pak je virtuální asistentka přesně to, co hledáte.
Pracujete podle vlastního rozvrhu, odkudkoliv, kde je internetové připojení a finančně je tato práce dobře hodnocena.
Firmy si najímají virtuální asistenty, aby ušetřily náklady za stálé zaměstnance. Můžete jim nabídnout typické administrativní služby, pomoc se správou sociálních sítí, starat se o e-shopy, nebo fungovat jako zákaznická podpora na chatu, či emailu.

Jak začít: Znalosti jsou v tomto případě vaše deviza. Absolvujete příslušný trénink a získáte certifikát virtuálního asistenta. Investice se nepochybně vyplatí. Můžete pak své služby nabídnout jak českým, tak zahraničním firmám ( podle vašich jazykových schopností )PRODÁVEJTE SVÉ FOTOGRAFIE

Rádi fotíte a vlastníte fotoaparát? Pak proměňte svého koníčka na přísun financí. Firmy denně hledají pro své vizuály fotografie nejrůznějších objektů. Stačí vyjít ven, udělat pár fotek a nahrát je do některé z fotobank. Vyděláte pokaždé, když si firma fotografii koupí.
Jako vedlejší zdroj příjmů - super

Jak začít: Prohlédnout si fotobanky a zjistit, které obrázky se nejlépe prodávají. Pak už jen vyjít do ulic a najít vhodné objekty k fotografování.

Fotobanky, kde své fotografie můžete prodat:

Adobe Stock
BigStock
Shutterstock
Dreamstime
iStockphotoAIRBNB


Dokonalé pro pohodáře s extra volným prostorem, kteří rádi potkávají nové lidi a znají všechna místa, kde to žije.
Tyto stránky s nabídkou krátkodobých pronájmů vám umožní registrovat vaši nemovitost ( nebo pokoj ) a nabídnout ji tak k dovolenkovým pobytům.

Jak začít: Pořádně místo k pronájmu vypulírujte. Až ho pěkně vyšperkujete, udělejte v něm pár hezkých fotek a nahrajte nabídku na web. Jak to fungujeUČITEL JAZYKŮ ONLINE

Ovládáte skvěle cizí jazyk, nebo chcete učit cizince češtinu?
Každý se základními počítačovými znalostmi, kdo rád komunikuje onlilne,  může pomáhat ostatním ve výuce jazyků. Taková výuka má minimální náklady a díky konferenčním hovorů např. přes Skype můžete zvládnout celou třídu najednou.

Jak začít: Rozhodněte se, jestli nabídnete pouze konverzaci, nebo i výuku podle učebnic. Pokud to druhé, vyberte takovou, podle které se vám bude pohodlně postupovat.


E-SHOP

Formou již zmíněného dropshippingu můžete obchodovat se zbožím, které nemáte fyzicky na skladě. Prodej jejich zboží probíhá přes váš e-shop.

Jak začít: Stačí vybrat co by se vám líbilo v obchodě mít a najít vhodné dodavatele.PRODUKTOVÉ VEČÍRKY


Jste-li komunikativně založení a máte široký okruh známých, můžete pořádat produktové párty  nebo založit vhodné facebookové skupiny a přivydělat si tak prodejem produktů.

Jak začít: Rozhodněte se, jestli vám více vyhovuje kosmetika, nebo produkty do domácnosti. Šikovné je, zvolit třeba kombinaci obojího. Pak si jen vyberte ty správné produkty.
Ověřené produkty k přímému prodeji:

Just
Mary Kay
Oriflame
Avon
Dedra


Udržet rovnováhu mezi prací a rodinou nemusí být vždy tak těžké.
Tyhle snadné nápady na práci z domova vám pomůžou vydělat peníze za pár hodintýdně. Klíčem je, kreativně využít schopnosti, které máte a přizpůsobit je svým možnostem.
Zužitkovat svůj potenciál a překonat naprosto přirozený strach z nových věcí.
Výsledek stojí za to.

Přidat komentář

 
* *