o uživateli:
email: 7kocourek7@seznam.cz
www:
věk:
pohlaví: žena
kraj: Jihomoravský
detail autora

Najdu tě?

5.2.2015 16:20

Daruji sperma

Hezký den všem ženám daruji své plodné sperma ženě, která chce otěhotnět, nebo si moc přeje mimiminko.Preferuji klasickou cestu.Můžeš byt i vdaná.Já 26 letý štíhlý 180 cm vysoký, zdravý, sympatický, bezkonfliktni, nekuřák, alkohol jen výjimečně.Od tebe očekávám diskrétnost, zdravý a bez veškerých nároků na dítě v budoucnu.Pokud zde je žena která chce opravdu oplodnit napis mi,klidně na meil. Budu se těšit na tvou odpověď.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Ty debile přestaň psát komentáře za mně. Tohle bych já nikdy nenapsal. Sperma bych ti daroval samozřejmě zadarmo Berto pokud se pro to rozhodneš.
Johny  |  29.5.2018 15:35

Radsi ne, moc ti neverím, určite vypádas jako neco k čemu by si nečuchl ani zatoulany pes, nemam zajem.
Berta  |  29.5.2018 20:10

Zato ty jsi určitě krasavice. Přeně ty řeknu co jsi .Jsi hnusná píča kterou nikdo nechce. Nešukala jsi beztak roky, a proto chceš dostat sperma ! Proč to chceš klasickou metodou ??? Normálně ženy co z nějakého důvodu potřebují darované sperma ho dostávají ve skumavkách a poté si ho sami aplikují do vagíny, když touží po dítěti. TO ale není tvůj případ, ty jseš už stará rašple ,ty už děti mít nebudeš. S tebou už nechce ani nikdo šukat, proto píšeš tohle, protože tě svědí píča a potřebuješ čuráka ruka už ti nestačí. Já tě taky mrdat nechci ty stará pano
johny  |  29.5.2018 21:44

Primitiv hledá primitiva .... :-D nádhera vážení.
Steve  |  30.5.2018 12:51

Jsi sympatická žena, která ví co je muž a má skutečně zájem o své oplodnění. Nebráním se Ti pomoci.Hledám ženu hledající přirozenost. Můžete být samozřejmě i dvě kamarádky, které chcete být těhotné současně. Jsem zralý muž, chlap 190 cm vysoký,robustní postavy a slovo držím. Snad to solidní ženě, ženám takto k oslovení stačí a ví o co mi jde.O skutečné setkání.Těším se na Tebe, Vás.Jsem plodný muž mající děti s partnerkou v dlouhodobém vztahu.Geny -dcera je například lékařka.Můžete být z celé ČR. Na místě setkání se jistě domluvíme. Jde o přirozené početí, stříkačky jsou pro mladé a nezralé muže a to předpokládám nehledáš, nehledáte. Piš jen na email: najduzde12@centrum.cz. Těším se.
Pomoc s početím  |  7.7.2018 11:30

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *