Donatella Reyes

 |  21.11.2009 22:18

podvod

Ahoj všici, dostala jsem taky sešítek s úžasnýma věštbama,ale je to kec, dcera si to nechala poslat taky, na jiné jméno a jinou adresu a je to jako přes kopírák, jen jména jsou jiná. Pošlu to z5 a budu chtít peníze, pokud nepošle dám to do telky, KDO SE PŘIDÁ??? Takovýhle vyděračů už bylo dost a dost určitě bude, taˇk alespoň lidi varovat, i když se to mnohdy asi mine účinkem.

Komentáře

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

jednou jsme ze sousedkou poslali žádost o předpověď zdarma jedné paní co dnes radí v tv vědmy. S tím že pokud budu spokojená další podrobnější předpověď už bude placená. Skutečně zdarma část přišla AKORÁT že oběma úplně totožná !!! Kdyby si aspoň všimla že posílá osobní výklad do stejné ulice a vchod vedle :-))))) Tak kdo by nebyl spokojený když slibuje peníze a štěstí všem....:-))) no dál jsme se zasmály její hlouposti a koupily si karty samy. Jednoduše se zeptáte budu mít úspěch v tom či tom apod. Vytáhnete třeba kartu slunce tak jo a zadařilo se. Pojměte to jako zábavu. Můžete si vyrobit i vlastní karty není třeba posílat podvodníkům tisíce. Hodně štěstí :-)
tak  |  9.6.2016 13:02

jsem psala jednomu věštci přes email odepsal UŽ TEĎ O VÁS VÍM VÍC NEŽ SI MYSLÍTE :-) tak bylo to dost peněz tal jsem navrhla ať mi rady pošle a já pošlu penıze až budu brát že mam akutní potíž. No to už nešlo...tak řikam proč ne ? Co tj za pomoc když mě nechá ve štychu a tvrdí že ví co mám dělat...proč si nevyvěští že bych pokud pošle skutečně zaplatila??? Taky jsem si namalovala své karty celkem to vychází.... ;-)
taky  |  9.6.2016 13:10

Advokát zdůraznil, že mužeš požadovat tučný vodškodný? A zdůraznil taky, kolik? Mně vod ní taky pár dopisů přišlo a ňáký vodškodný, pokud možno tučný, by se hodilo, he he.
Honza  |  10.6.2016 21:45

Taky jsem reagovala na článek tzv. Donatelly z časopisu. Jsem už dlouho bez práce, tak už mi asi hrabe, že jsem na něco takového odpověděla. Jak je člověk ve finanční tísni, tak je svým způsobem zranitelný... a vypadá to, že toho chce nějaký chytrák využít a vydělávat si lehce špinavé peníze. Dostala jsem 1.dopis a hned se mi zdálo podezřelé, že chce 1000 kč, ikdyž v časopise psala :nic Vás to nebude stát".Tak jsem se hned mrkla na internet.A má intuice mne nezklamala. Nic jí nepošlu, nejsem přece blázen. Mimochodem ten popis Vaší osobnosti se hodí většinou na každého. Tedy na toho, kdo nemá v životě moc štěstí. Je to hnus takhle využívat už dost zkoušené lidi.
Zdenka  |  13.6.2016 13:46

Zadarmo právě pošlou první dopis a mají to hned právně ošetřený tudíž pak už placený a že pak nevyhraješ tak tak to už ti žádný právník neokecá...že to byl povod. Taky si vykládam a kámošům zadara jestli chceš písni datum narození a něco co tě odlišuje od jiných...
no  |  13.6.2016 14:30

zobrazit všechny komentáře