o uživateli:
email: ColorPc@seznam.cz
www:
věk: 11-35
pohlaví: žena
kraj:
detail autora

Dutiny ,bolest hlavy ,polyp v nose ,cysta v dutinách,odmítli mě operovat

30.8.2010 16:03

Mé problémy začali velkou rýmou,bolestí hlavy která se šířila až do celé hlavy postupně,až bolest byla šílená. Potom jsem začala vidět rozmazaně a zastřeně a mít závratě jako když je člověk opilý.

Vše začalo normálním pobolíváním hlavy ,které jsem přičítala jarní únavě. Vždy jsem si dělávala kafe a bylo to lepší. Jneže pak se to zhoršilo hlava mě začalal bolet více a měla jsem hroznou rýmu a příšerně červený krk. Dostala jsem ATB amoksiklav Potom mě bylo za 3dny lépe ,jenže pak za další 3dny zase hůře a ke konci braní už to bylo lepší ,rýma zmizela náhle,bolest hlavy o hodně menší,ale stálý pocit únavy jako při nemoci či nějaké chřpce. To jsem myslela že mi to přejde ,jnež ono s eto pak začalo zhoršovat bolest se rozšířila rychle do celé hlavy ,začala jsem vidět rozmazaně a zastřeně. Začala jsem mít motání hlavy jako při stavu opilosti.Tlak v uších. Dál jsem měla stuhlý krk a začalo mě tam bolet.Během těchto 14ti dnů jsem nebyla schopná ani vstát z postele na záchod ani schopná napsat normálního maila.Prostě nic,jen jsem ležela. Na ORL mi stále nechtěli napsat ATB že na RTG nic není jen na levé straně stlustělá sliznice. Dali mi prášky na alergii a něco pseudoefedrinem . Potom se mi udělalo ještě více špatně. Šla jsem tam znovu nic mi nedali. Dělali mi 2X krevní obraz tam trochu zvýšený počet bílých krvinek a a méně hemoglobinu ale jen mírně. Jinak nic. Pak mě přes mé potíže poslali na CT dutin a přes mé naléhání mozku. V dutině u nosu menší cysta a v nose větší polyp vše vlevo. A vybočená nosní přepážka doprava. CT mozku nějaká korová atrofie F-polárně bitaterálně.
Jinak bez ložisek.Byla jsem poslána na neurologii tam vyšetření ok jen drobná instabilita jinak nic. RTG krční páteře normál. RTG dutin ok. Na očním normální nález na cévách jinak nic prý normální . Nechápu jak může být něco na cévách normální. Bolest hlavy příšerná ,nějaké stahování v hlavě. Něco mě asi napadlo CNS.Měla jsem ve skřínňce ATB když mi je nikdo nechtěl napsat kokrétně penicilin 3X denně ,bohužel ty dávky byli asi malé chtělo to něco silného to jsem ale neměla. Takže zlepšení skoro žádné. jen mírné. Dál jsem od doktroky dostala klacid na týden ,a potom se to mírně zlepšilo jinak nic. Ale pak jsem byla bez ATB začla mě tuhnout pravá noha od kolene dolů a začala jsem omdlívat.Něco mě CNS a to to způsobilo. Pak mě poslali na oRL do nemocnice na termín operace polypu a cysty .termín 7.9 takže čekání pře dva měsíce. Na neurologii mě poslali na magnetickou rezonanci na kterou jdu až 8.11 a by la jsem před týdnem na vyšetření zakového nervu a sluchového.Brala jsem ještě tetracyklin přes týden. Výsledky ještě neznám. Hlava už bolí méně ale stále to v životě překáží .Z CNS to zmizelo to jsem vyléčila ATB ,ztuhlý krk už nemám ani mě tam nebolí.Noha už netuhne . Ale hlava bolí stále hlavě při změně počasí a jsem citlivá na vítr to mě vadí. Naopak teplo mi na to dělá dobře,ale nevyléčí. Ale stále vidím špatně ,a to jsem měla vždy dobrý zrak. Vidím zastřeně a rozmazaně.To zůstalo stejné. Hlava mě bolí převážně v čele a bolí mě i nos až jde z toho tlak do očí.Jinak celá hlava už tak nebolí jen občas trochu mě tam zabolí ale jen na pár vteřin. To už je v pořádku. Ty problémy co přetrvávají bych řekla že jsou už od toho polypu a cysty .Jenže doktoři mě odmítli právě operovat kam jsem měla jít tooh 7.9 prý to není od toho ,prý až se vyloučí všechny neuro problémy. Na rezonanci nic nebude když nebylo na CT. Nevím proč s tím dělají takové cavyky. Není to nic rizikového. A jsem zo toho fakt nešťastná už bych se toho definitivně zbavila mé problémy jsou od konce dubna.takže já mám čekat do listopadu jen tak bez ničeho a pak možná bude operace když jsem měla termín mít za týden původně. Protože pak bych čekalazas dva měsíce na termín. to už je skoro na rok čekání k ničemu . Co tedy mohu dělat? A proč mi tedy dávali termín operace na září.Říkla jsem jim že už nic odkládat nechchi a že tu operaci chci ježe ta vrchní doktorka řekla že to není třeba ,že někomu to nic nedělá . Jnež někomu to nic nedělá a někomu ano. Jako mě.Co mám dělat aby mě to vyoperovali dá se to ještě nějak udělat do tooh 7.9. ?Třeba operaci na vlastní riziko ? není to vůbec závažná operace. Co byste dělali vy poraďte .díky

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

někde na jiné diskusi jsem narazil na nějakou očistnou kúru na dutiny. Vyzkoušel jsem ji a je to síla, tak jak to píšou. Zpočátlu nic, ale asi po 3 týdnech užívání mi začínají z nosu vycházet ty usazeniny. Popisovat to radši nebudu...
Petr  |  3.5.2012 07:58

kdo by měl zájem, tak tady recept: Očistná kúra na dutiny: Vrchovatá čajová lžička přesličky Třetina čajové lžičky anýzu 200 ml převařené vody Nechat ve vodě půl hodiny vyluhovat. Procezený výluh 15 ml nakapat do každé nosní dírky a nechat co nejdéle působit. Je třeba mít hodně zakloněnou hlavu, aby to šlo do dutin a ne do krku. Aplikovat nejlépe injekční stříkačkou nebo kapátkem. První očistu začít nejlépe na 5 ml, nechat působit, pak vysmrkat a aplikovat znova, třeba i 2 x nebo 3x, aby opravdu těch 15 ml šlo do každé nosní dírky. Očistu je dobré zpočátku provádět 3 x týdně po dobu 14 dní a pak již stačí 1 x týdně nebo dle potřeby.
Petr  |  3.5.2012 07:59

Díky za tip, tím nemohu nic zkazit. Jsem po CT vyšetření cysta ev.polyp je snad v dutině a ne někde jinde - doufám!!, ale výsledek až na smluvené schůzce a to až 11.6. _ prý je výsledek v kartotéce v kartě :-(, tak info až na objednáné schůzce. Včeta mě bolela opět půlka hlavy, dns ji mám i lehce oteklou. Jdu pro bylinky!!!a do práce :-(, alespoň chvilkama zapomenu :-) pěkný den!!!!
Ivana  |  22.5.2012 07:13

dobrý den,mám každý den tlak v hlave,nosu a na patře,nekdy se mi zda ,ze nemuzu polykat je to strasne nepříjemné ,poradte
Eva  |  16.11.2012 15:41

Dutiny mě trápí cca půl roku. 2x ATB 2x punkce a bez výsledku. Mam naplánovanou operaci, tak jsem nasadil výplachy Vincentkou a najednou (musim zaklepat) skoro ze dne na den je po bolestech. Malou stříkačkou 2x denně při záklonu hlavy to tam naleju (nic moc příjemný) a můžu normálně fungovat.
Lukáš  |  4.8.2014 10:53

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *