Robroy


o uživateli:
email: heartsteeler@seznam.cz
www:
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Jihomoravský
detail autora

Holčičí čůrání,syčení

6.12.2015 12:01

Holčičí čůrání,syčení

Rád bych pokecal na téma syčení holek u čůrání. Hodně holkám to asi vadí,ale já to vnímám jako vzrušující zvuk. jak to vidíte vy holky, vzruší vás třeba kolegyně v práci,jak syčí? Posloucháte anebo vám vadí jak hodně je to slyšet?
řešíte to nebo ne?

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Tak jednoznačný to není, mně to zase začalo syčet po té operativní úpravě pipiny, dříve jsem nesyčela vůbec.
Valerie  |  22.4.2018 13:20

Nevěřím tomu, že vám to syčí vždycky, že s tím nemůžete nic dělat. Já když si roztáhnu pysky a netlačím, tak nic nesyčí. Když to pustím plným proudem, tak to samozřejmě také syčí. Myslím si, že to každá žena může takto ovlivnit a vybrat si, jestli syčet, nebo ne. To vám to opravdu nejde ztišit?
Iveta  |  2.5.2018 03:01

Já mám asi tu čurací dírku moc velkou protože když zatlačím tak jsem vyčůraná do pár sekund a je to přímo rachot o mísu ale čůra mi to rovně a nerozstřikuje.Mejvětší trapasy jsou na gyndě když jdu jenom za plentu se vyčůrat tak tu skleničku naplním za dvě vteřiny s tím mým splavem.Doktorka mi už říkala že mám tu močící dírku zvětšenou , ale že je to v pořádku.
Barča  |  18.7.2018 17:21

Ahoj u mě je to stejné, mám močovou trubici dost velkou a leje to jako z hadice. Pysky se mi rozevřou jak dřepnu a leje mi do dolů pod zadek.
Radunka  |  18.7.2018 20:39

Syčí nebo nesyčí, mi občas jo a občas ne. Ale položte si otázku proč některým holkám čůrá proud dopředu a některým pod zadek jak píše Radunka. Mi to třeba leje i metr do předu jak dřepím a zatlačím
Pavla  |  18.7.2018 21:13

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *