o uživateli:
email:
www:
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Moravskoslezský
detail autora

Léčba vlastními kmenovými buňkami(bio léčba)

8.8.2017 00:10

Přípravky Stemtech ? se zaměřením na technologii ? léčba vlastními kmenovými buňkami?.
Tato léčba vlastními kmenovými buňkami spočívá v posílení produkce vlastních kmenových buněk z kostní dřeně díky unikátnímu produktu Se2 (StemEnhance 2) ? iniciátor dospělých kmenových buněk 2 generace.

Stemtech,

Firma je držitelem vědeckého objevu, za kterým stojí kanadský vědec z Montrealského neurochirurgického institutu McGill-ské univerzity Christian Drapeau, Msc. a je držitelem jeho patentu # US 6,814,961 a US 7,651,690 zaměřeného na stimulaci produkce vlastních kmenových buněk z kostní dřeně. Kmenové buňky jsou základním stavebním prvkem v organizmu. Kmenové buňky se podílejí na opravě jakékoliv tělesné tkáně (nervové, svalové, kloubní, tkáně orgánu atd.). Přínosem jeho objevu je stimulace přirozeného zvýšení počtu kmenových buněk v krevním řečišti, které vede k regeneraci všech důležitých orgánů celého organismu.

!!! Všechna tato tvrzení jsou podložena vědeckými výzkumy a klinickými testy !!!!

*Všechny Stemtech produkty jsou zcela to znamená 100% přírodní.*

* Stemtech také vyrábí produkty pro léčbu domácích mazlíčků a koní.

Dobrý den,
dovolte abych se s váma podělil o vlastní zkušenosti s těmito produkty.Osobně trpím dvěma údajně nevyléčitelnými nemocemi.První je lupénka(mám ji 30let),a ta druhá Cervikální dystonie(spastická tortikolis 6 let)neurologické onemocnění.Po mnoha vyzkoušených produktech které mě stály opravdu mnoho peněz jsem skoro nedoufal že narazím na něco co mi pomůže.Byla to vlastně náhoda,jak jsem se k produktu dostal.Známý mě doporučil koloidní minerály MatolKM,když jsem si je šel koupit tak mi bylo doporučeno Se2 a stempflow.Tyto produkty spolu skvěle spolupracují.
Po měsíci užívání se lupénka zcela vytratila.Upozorňuji že to se mi nikdy předtím nepovedlo ani po hospitalizaci v nemocnici.Dystonie zatím znatelné zlepšení.Také třes rukou je pryč.Tato společnost ještě není na českém trhu,ale v průběhu tohoto roku už by měla být.Vřele doporučuji tuto léčbu všem kdo trpí jakoukoli nemocí,jelikož jde pouze o přípravky které pomáhají tělu aby se uzdravilo pomocí vlastních kmenových buněk.Produkce kmenových buněk s přibývajícím věkem klesá.Produkt Se2 pomůže opět tvorbu nastartovat.Na závěr ještě jedna perlička,dorůstají mi vlasy původní barvy.Takže šediny budou zřejmě do léta pryč.V případě zájmu o další info mě prosím kontaktujte na můj email.chtěl jsem vložit fota před léčbou a po měsíci ale zdá se že foto lze vložit jen jedno,ostatní fota naleznete v mém profilu.
Přeji všem zdárnou léčbu.

Přidat komentář

 
* *