Miloš Liška


o uživateli:
email: ml007@seznam.cz
www: www.foxylife.cz
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Kralovehradecký
detail autora

Lékárenský petrolej

23.7.2017 10:04

Todicamp

Mnoho lidí se v poslední době shání po různých formách bílého, čištěného, lékárenského nebo homeopatického petroleje. Dalo mé kolegyni strašně moc práce technicky a legislativně dotáhnout z Moldávie tento produkt až do ČR a dostat ho oficiálně do prodeje. Vím, že to zavání reklamou, ale tento produkt může opravdu pomoci mnoha lidem. Mám z jeho používáním už několik pozitivních zkušeností a pro rady si "chodíme" přímo za synem léčitele Andrejem Todikou. Pomozte mi prosím tento úžasný a opravdu funkční preparát dostat mezi lidi, může skutečně mnohým pomoci. O preparátu píše hodně ruský léčitel G.P. Malachov ve své knize Neobvyklé způsoby léčení a uzdravení.Zde vkládám ofocenou část, kde popisuje účinky a působení preparátu https://drive.google.com/open?id=0Bymt68KT8GqkMXVIcW5LcF9pUHM
Mám mnoho dalších informací, které se bohužel nemohou prezentovat v eshopu a na informační stránky www.lekarenskypetrolej.cz se všechno nevejde. Tak mi když tak písněte, pošlu vám, co mám. Na internetu se dá koupit na Zboží.cz, když si zadáte Todikamp (i když je oficiální název Todicamp)

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Mimochodem, problémy s prostatou mizí kolem 14 dne od začátku užívání Todikampu. Vyzkoušeno na sobě :-) a dalších třech kamarádech :-)
ml007  |  23.7.2017 10:06

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *