Nikola Titerova


o uživateli:
email: didzej.manyjak@seznam.cz
www:
věk: 11-35
pohlaví: žena
kraj: Plzeňský
detail autora

Mam pritele a ten ma pleny

6.12.2017 08:20

Kdo bi se chtěl se semnou se otm bavit

Dneska ráno když SME stávali tak SME bili oba mokrý on bilpocupocuranej a plénu mel mokrou plenky mu visela já mu ještě sáhla na zadek mela sem mokrou ruku tak sem ho slikla a prebalila moc rada ho prebaluji pak sem odešla do prace když když sem přišla domu hnet sem ho s kontrolova sáhla sem mu mezi nohy a mel pocuranou plénu tak sem ho prebalila a šli SME pak do mesta

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Řídký bych asi nedala. To bych se fakt poblila. Měl tam asi 6 normálních hoven, ale velmi mu to páchlo. Nechal si udělat kompletní servis. Odnesla jsem to na WC a otřela nebo spíš omyla mu zadek. Celou dobu měl silnou erekci. Z toho bylo poznat, jak extrémně ho to vzrušovalo. Při běžné souloži ho tak velkého nikdy neměl.
Marta  |  8.12.2017 19:49

A ty jsi nějak retardovaná, že jsi ho neposlala ať si ten svůj bordel jde uklidit sám nebo jsi úchylák, co si ho tady při té představě jen honí?
Martina  |  8.12.2017 20:15

Každá máme nějaký zážitek s úchylným mužem. Taky se už k tomu dál nebudu vyjadřovat. Je to už pár let a o chlapech s plínkama nechci už nikdy ani slyšet.
Marta  |  8.12.2017 20:21

Jednou jsem měla taky takovího úchyla. Připoutal mě k posteli a místo sexu jsem dostala plenu, pak mě ojžděl a udělal se. ráno jsem od něj utekla. Po týdnu mě v hospodě ožral a dotáhl k němu domů, ráno jsem se probudila zase jen v pleně a tentokrát mě pro jistotu i přikurtoval k posteli. ráno mi dal pouta na ruce , odvedl do koupelny sundal plenu ,osprchoval a nakonec spolu skončili v posteli, když byl hotovej dala jsem plenu já jemu a nechala ho přivázanýho v posteli až do odpoledne. Pak se přebalenej mohl teprje najíst (jen v pleně) a večer jsem ho zase připoutala do postele a udělala si s ním krásný sex. Ráno jsem šla domů a od té doby prý už není úchyl a má rád normální sex. ale to mě už nezlákal.
Jarka  |  8.12.2017 22:19

Žvaníš blbosti. Je rozdíl mezi úchylem, který je třeba exhibicionista a obnažuje se a rozdíl, když se dospělý, zdravý chlap schválně podělá do plen a nějaká retardka ho jde dobrovolně očistit, místo toho aby práskla dveřmi.
Martina  |  8.12.2017 22:34

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *