Jana


o uživateli:
email: janacmel@seznam.cz
www:
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Ústecký
detail autora

manželská nevěra

23.8.2013 20:53

Jana

Dobrý den,
Dne 17.1.2013 jsem psala dotaz na téma nevěra.Dnes vám píši po 7.měsících znovu.Můj příběh se odehrával na mém pracovišti,kde si mě všiml jeden muž 44let ženatý,3 děti už dospělé.Já 45let,2 děti,vdaná.Začal se mi dvořit,byl milý,sympatický a jeho dvoření trvalo půl roku,než si mě získal.Já se tomu zpočátku bránila.Ale byl tak milý,že si mne nakonec získal.A tak jsme se spolu setkali a pomilovali.Bylo to pouze 2 krát.Stalo se to,co jsem nečekala.Zamilovala jsem se do něho a tak rychle,že jsem to nechápala.Ale on chtěl pouze milenecký vztah založený na sexu a že je nám spolu dobře.Chtěla jsem to taky tak,ale bohužel se mi to vymklo z rukou.Najednou mi strašně chyběl a on se chtěl vídat jednou za čas.A tak jsem ho začala vyhledávat,bydlel hned vedle mě a já jsem za ním dolézala.A tak se stalo to,že mi napsal,že má z toho špatný pocit a cítí se se mnou sevřený a že je konec.Dnes vím,že jsem za ním dolézat neměla,ale tak strašně mi chyběl,že jsem si nevěděla rady.Ukončil to i přesto,že jsme byli teprve na začátku.Od té chvíle se trápím,že ho nemohu mít,toužím po něm,stále na něho myslím.Když se potkáme,tak se se mnou baví,ale stále mi naznačuje,že je to u něj mrtvé.Že už nechce být manželce nevěrný(měl spoustu žen),že to jednou přijít muselo.Chce prý mít už od žen klid.Od té chvíle,co spolu nejsme,uběhlo 10 měsíců a mě to ještě nepřešlo.Trápím se,brečím,nemohu bez něho být.Je tak těžké na něho zapomenout.Zhubla jsem kvůli němu 24 kg,začala jsem o sebe jako ženská dbát a změnila jsem se v chování.Mužům se teď moc líbím,ale já chci jen jeho.Nemám moc spokojené manželství.Nikdy jsem necítila ke svému manželovi to,co jsem cítila ke svému milenci během pár dní.Manželství se mi teď rozpadá a já nevím co mám dělat.Svého muže už nemiluji,ale sama být taky nechci.Děti už jsou skoro dospělé(17 let).Poraďte mi co s tím.Myslíte si,že je ještě nějaká naděje získat mého bývalého milence zpět(změnit taktiku)a nebo mám na něj zapomenout?Proč když se zamiluji,tak muže svazuji.Přála bych si,aby to bylo oboustranné.Ale ono je to vždy jen z mé strany a nebo nemiluji vůbec a to mě nenaplňuje.Děkuji

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

s milenkou v posteli se asi nepodaří, ale jsou i jiné stoprocentní důkazy, že se s ní tajně schází. Tedy tajně. On si myslí, že to jeho manželka neví, ale ona samozřejmě , a to už od samotného začátku, nejprve tuší, chlap okamžitě změní svoje chování, a potom, když sleduje a analyzuje, tak ví a má jistotu. Vždycky ale ještě k tomu zapracuje nějaká náhodička v jeho neprospěch. Když to manželka vydrží a neuhodí hned, ale sleduje dál a sbírá fakta proti němu, a on je si svojí tajností tak jist ve své zaslepenosti, že si prostě přestane dávat pozor, nastane jednou doba kdy mu to řekne a přesně kdy to bylo a jak dlouho. A pak on jen čumí a je zbytečné a trapné zatloukat. Některý s tím přestane, jiný prostě ne a nechá to dojít až do nějaké nepříjemné krajnosti. To je pak fakt hodně trapné a pro něj nedůstojné. Manželka je ponížená, ale má dvě možnosti, tedy možná víc, ale uvedu dvě. Nechat ho vyblbnout a dál trpět nebo prostě něco vymyslet a protože má na to dost času a samozřejmě i odhodlání, může jim oběma pěkně zatopit. Ovšem jen pokud jí ten manžel za to stojí. V případě manžela líného blba je milence vděčna že se ho může zbavit a takového přenechat s radostí jiné. O dobrého chlapa, který třeba byl sbalen, a co si budeme povídat, který by za to po mnoha letech věrnosti s manželkou, nestál, je třeba zabojovat. On adrenalin s milenkou, manželka adrenalin v boji o dobrého manžela. Je-li manželka chytrá a taktik, samozřejmě trpělivá,má jeho milenka, ať je jakákoliv, prostě smůlu.
načapat manžela  |  12.1.2017 09:29

každý máme nějaké to slabé místečko, kde pociťujeme zradu a zranění moc bolestivě. Každý. O manželovi to každá manželka ví a zde i jeho zranit není tak složité. Ale takové místečko má i jeho milenka tak proč neuhodit i zde. Nebát se a nebrat ohledy, protože ti dva ohledy v žádném případě neberou také a ještě se společně manželce vysmívají jak trpí.
Daniela  |  12.1.2017 09:45

je vždy hra s ohněm. Při hře s ohněm se popálí každý. Začátečník tuplem.
manželská nevěra  |  12.1.2017 10:11

A co když k rozvodu dojde,co pak? Co pak s adrenalinem?
12.1.  |  12.1.2017 10:46

jak bych se sama zachovala,kdybych měla partnera,manžela,o kterého bych nechtěla přijít.Ono vyčkávat,ale na co? Protože je fakt jiné,pokud se chlap s někým vyspí,ale jiný je,pokud s tou milenkou vztah udržuje a tady má manželka vyčkávat až ho milenka přejde? Může to být právě naopak,že nepřejde a nakonec bude chtít rozvod ten chlap.
Nevím,  |  12.1.2017 12:33

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *