Ivan Štěpánek


o uživateli:
email: ivanok1ivq@seznam.cz
www:
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Středočeský
detail autora

Muži co touží mít ženská prsa a nevědí jak na to

7.8.2013 10:26

diskuse

Je spousta mužů jenž touží mít ženská prsa ale nevědí jak toho dosáhnout.Jedna z možností jak toho dosáhnout je vložení inplantátů a je to asi to nejlepší. Duhá možnost je vymodelování vlastním tukem odebraným z míst kde ho máte dostatek ale tato metoda je nejšetrnější a má také své nedostatky.Je dost drahá 80 000,- až 250 000,- Kč a bohužel se tuk časem vstřebá a za dva roky aby jste šel na to znova. A třetí možnost je hormonální. Zkuste si prostudovat toto a posílají to i do čech a není to tak drahé: http://www.natureday.com/testimonial/male_testimonials.php

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Nevyznám se v tom, asi jsem divny ale moc bych chtal ženský prsy na svém těle chtěl bych to houpání a podprsenky. Holkám ty prsa závidím
APT  |  13.4.2017 13:12

Prsa jen tak bez nějakého ponižování? Chcete li je myšleno imlantáty, objednejte se do Ústí nad Labem MUDR Vraspírové. Najdete na netu. Prohlédne si vás a dohodnete se jaké by vám pasovali. Upřesní co a jak a pod. Otázka jak zdůvodním že je mám - odpověd to je vaše věc, chtěl jste máte je. Prostě nemusíte na přestavění těla na dívku. Chcete prsa tady je dostanete. Za penízky, snad chápete. Je super... Tak do toho.
!!!  |  14.4.2017 00:38

Jak je vidět není nás zrovna málo? To se jen zase někomu nehodíme do tabulek a průzkumů. Proč je u nás s tím tolik problému? Proč nám stále někdo musí házet klacky pod nohy? Když po nich toužíme, tak proč to podle nich nejde. Jinde je to běžné. V dnešní době už nejsme jen figurka do uniformy pro armádu a tam se jim prsa nehodily! Je to snad jenom naše věc jak se rozhodnem?
Alí  |  14.4.2017 22:23

Jak je vidět... Myslím si. že to asi není jen Vaše věc jak se rozhodnete.
helča  |  15.4.2017 19:29

A proč myslíš, že to není jen naše věc? Vy když se rozhodnete si nechat předělat prsa nebo pindu, tak je to jenom vaše věc. Tak proč by to jako mělo být jiné? Snad máme stejná práva a nebo zase jenom vy budete rozhodovat o nás? Jó u vás je to vše normální a běda když se pro něco rozhodneme bez vás! Vy můžete nosit cokoliv i mužské oblečení a doplňky a běda když si vezme něco ženského na sebe muž. To vyvádíte jak pominutý a už jsme všichni úchyláci. K sobě už tak krytický nejste to jenom k mužům tak se potom nedivte, že muži také přestávají být k vám benevolentní!
helčo  |  15.4.2017 21:15

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *