Ivan Štěpánek


o uživateli:
email: ivanok1ivq@seznam.cz
www:
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Středočeský
detail autora

Muži co touží mít ženská prsa a nevědí jak na to

7.8.2013 10:26

diskuse

Je spousta mužů jenž touží mít ženská prsa ale nevědí jak toho dosáhnout.Jedna z možností jak toho dosáhnout je vložení inplantátů a je to asi to nejlepší. Duhá možnost je vymodelování vlastním tukem odebraným z míst kde ho máte dostatek ale tato metoda je nejšetrnější a má také své nedostatky.Je dost drahá 80 000,- až 250 000,- Kč a bohužel se tuk časem vstřebá a za dva roky aby jste šel na to znova. A třetí možnost je hormonální. Zkuste si prostudovat toto a posílají to i do čech a není to tak drahé: http://www.natureday.com/testimonial/male_testimonials.php

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Proč myslíš, že by tě rozsápaly? Jestli je máš nějak jak Chovanec v růžové košili, tak věz, že závistí to nebylo.
*  |  21.11.2017 18:56

Stačí je vidět a jak skřípou zubama vzteky! A nic mně nemusí nikdo okecávat. Vidím co vidím! A ty zkušenosti které s nima mám mě nikdo nevyvrátí. Za 37 roků jsem si již užil své a nějaké blbé becy neberu. Ty si klidně nech pro sebe.
Pro *  |  21.11.2017 20:51

.
.  |  22.11.2017 20:33

Tu si zřejmě rozumíte a stojíte si za svým. Horší je když si myslíte že jste našli přítele/kyni a najednou se dozvíte jak dává vaše iniciály vaše přez.dívky. Rozesílá fotky vás i vašich dětí ba co upravuje emaily kde vás uráží zesměšní píše vaše pravá jména a jména vašich dětí kdo ke komu patří. O to je to horší že má doma nemocného vnuka dysle.ktika a sama kvůli nemoci musela odejít do důchodu.Sama má nicků nespočetně.Ty její oplzlé nadávky a psaní sama se sebou svědčí o její nemoci to už psal o ní i Křesťan. Jenom se nesvěřujte bábě oplzlé nadávce zákeřné falešné pokrytecké jednoduché povrchní ovíněné lživé mstivé podlé nedůvěryhodné bezpáteřní sm.dm :-))) a vysmívá se mu veřejně jak si stěžuje matce. A babě kop.řiva co má vnučku od svobodné dcery a tak hnusné nadávky vypisuje...upíchnutí z bez,detákem za rohem Stydět se mohou obě a nezapomínat si zaméct před vlastním prahem by nebylo na škodu. Chci vědět jestli může být potrestána ta bába co má vnuka dyslektika a vysmívá se z něho jak píše ve svůj prospěch aby si psala s chlapem. A ty její nadávky to je vážně hnus měla by se zahrabat a ani nevylézat. No nemocné je to jedno uvažuje jinak.
anojáno  |  23.11.2017 06:33

Nebo Pohlreich.
Waltr  |  23.11.2017 07:03

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *