Miki


o uživateli:
email: kubinel@email.cz
www:
věk: 36-100
pohlaví: muž
kraj: Středočeský
detail autora

Negativní působení Biolampy od fy.ZEPTER.

30.10.2009 22:23

Vliv na rozvoj onkologických onemocnění!

Mám problém-po dohodě s přítelkyní jsem koupil Biolampu od fy. Zepter na splátky (kvůli našim zdravot.problémům). Na předvádění se nikdo ani slovem nezmínil,že tato lampa má také negativní účinek: Může způsobit rozvoj i urychlení onkologických onemocnění osoby,která lampu používá!!! Vzhledem k této okolnosti jsem v jednání s fy.ZEPTER o zrušení smlouvy,protože jsem tímto onemocněním postižen. O této okolnosti jsem našel zmínku v návodu k použití-bohužel pozdě-po uplynutí čtrnáctidenní lhůty k vrácení. Firma bohužel nemá ani tolik slušnosti,aby uznala moji námitku-neseznámení s touto okolností při prezentaci a vzhledem k mému onemocnění smlouvu zrušila.Přístroj jsem vrátil nepoškozený a téměř nepoužívaný.Firma mi vyhrožuje soudní úschovou (za úhradu) a jinými sankcemi. Kdesi jsem před časem četl,že téměř v každém těle se nacházejí jakési "spící" rakovinné buňky,které se mohou kdykoli probudit a vyvolat onkologický problém! Vzhledem k věku klesá obranyschopnost organizmu,zhoršuje se imunita. Je tedy zřejmé,že lidé vyššího věku,nebo s narušeným imun.systémem jsou používáním této lampy přinejmenším ohroženi. Proč je tedy povolena k používání??? Podíváme-li se na stav našeho důchodového systému,není to nakonec jen pohodlný způsob,jak se elegantně zbavit naší příliš rychle stárnoucí populace a vyřešit problém s důchody (důchodci)? Kde se člověk dovolá tak základního práva,aby mohl vrátit přístroj který mu škodí a s jehož negativními účinky nebyl seznámen?

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Možná se jedná o léčebnu kleptomanie.
!  |  18.2.2014 20:47

máte nějaký problém? Nevíte se ani podepsat vlastním jménem, tak se laskavě nevyjadřujete o našich pacientech! Jednou budete potřebovat pomoc i vy a pak se budou smát druhý. Bioptron je nozaj skvělý pomocník a pokud to nevíte pochopit je to váš problém. Vám by se také sešlo osvítit ....
Sabina  |  19.2.2014 21:46

vypadá to tak, že nějaký problém má. Jak jsem již psala, dostali jsme bioptron na vánoce. Od tehdy je naším pomocníkem, skvěle mi bioptron pomohl při bolestech zad, či kloubů, dokonce i při nachlazení, když jsem měla ucpané dutiny. Určitě to není jen o psychice ale skutečně pomáhá.
gizelkamalá  |  21.2.2014 09:37

Jsem po porodu s nastrihem hraze a uvazuji ted o lecbe bioptronovou lampou. Mam to zkusit?
Jitka  |  14.9.2015 16:42

Chtěla jsem se zeptat který světlo se používá na bercovy vřed děkuji
kaja  |  22.9.2016 12:35

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *