Lenka Říhová


o uživateli: Ošetření artrózy a osteoporózy neinvazivmí metodou.
email: rihova@mbst.cz
www: www.mbst.cz
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Kralovehradecký
detail autora

Ošetření artrózy a osteoporózy

9.5.2012 18:57

informace pro všechny.

Chtěla bych informovat, že v ČR je nyní možné ošetření artrózy a osteoporózy neinvazivní cestou. Chrupavka může regenerovat. Kdo chce více informací, prosím, podívejte se na stránky: www.mbst.cz, nebo mi napište, pošlu Vám více info.
Přeji Vám hezký den a klouby bez bolestí.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Dobrý den, trpím artrózou II. st.,i když docházím k lékaři, bolesti jsou (hlavně v noci) tak silné, že bez analgetik nemůžu spát, a to ještě cítím bolest. Lékař mi blesti zmírnil podáváním léku ke krátkodobému užívání a teď opět trpím. Mám dotaz k ceníku služeb MBST, který není nikde uveden. Děkuji
Adéla  |  17.11.2013 22:15

Velmi rád by som videl vo vašich recenziach príspevok odborného lekára ortopéda poprípade vyliečeného pacienta i s kontaktom na neho to by bolo mnohokrát dôveryhodnejšie.
Palino  |  15.10.2017 09:41

Tiez by som rad vedel ci to funguje ortoped mi povedal ze je to len tahanie penazi od pacientov. Nasiel som tuto recenziu: Léčba MBST dříve aplikována před 20 lety jako PST signální biostimulační terapie pomocí magnetického pole, tuto léčby jsme před 15 lety aplikovaly její finanční náročnost byla řádu tisíců korun a efekt srovnatelný s aplikací běžných magnetoterapeutických přístrojů hrazených zdrav pojišťovnami.  tedy nic převratného jen jiný název  Dr.Holoubek 
miĺos  |  7.3.2018 10:42

Poslednou dobou casopisy/noviny su bombardovane reklamami o MBST. Ich cielom je dostat sa k starsim, zranitelnym ludom, trpiacich roznymi bolestami pohyboveho ustrojenstva. Moze konecne niekto dat jednoznacnu odpoved ci MBST FUNGUJE......a zabrani sa sklamaniam.
Lubica  |  9.6.2018 01:52

Odpoved Bernardovi (jeho prispevok z 6.8. 2013) MILY BERNARD, mohol by ste uviest svedectva SKUTOCNYCH LUDI s moznostou ich kontaktovania, respektive ich emailov? (Ak nie, tak sa nemame o com bavit a je to opat HUMBUK! ((Mimochodo, uz v 20 stor. vedec - Albert Abrams zacal s touto metodou, avsak American Medical Association (1924) to oznacila ako "quackery" (angl) = mastickarstvo.)
Lubica  |  9.6.2018 02:07

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *