Lenka Říhová


o uživateli: Ošetření artrózy a osteoporózy neinvazivmí metodou.
email: rihova@mbst.cz
www: www.mbst.cz
věk: 36-100
pohlaví: žena
kraj: Kralovehradecký
detail autora

Ošetření artrózy a osteoporózy

9.5.2012 18:57

informace pro všechny.

Chtěla bych informovat, že v ČR je nyní možné ošetření artrózy a osteoporózy neinvazivní cestou. Chrupavka může regenerovat. Kdo chce více informací, prosím, podívejte se na stránky: www.mbst.cz, nebo mi napište, pošlu Vám více info.
Přeji Vám hezký den a klouby bez bolestí.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Dobrý den,moje diagnóza je:M160Primární koxartróza,oboustranná,vpravo st.II-III,vlevo st.III.Je pro můj případ vhodná rezonanční terapie přístrojem MBST? Jesli ano, co musím udělat pro případnou léčbu. Je tato léčba hrazená pojišťovnou?Díky za odpovědˇ, přejí krásný den.
tadeaslalik@seznam.cz  |  17.4.2013 14:16

Firma MEDTEC-CZ má tu čest si Vás dovolit oslovit a zároveň zaslat podrobnější informace o možnostech ošetření artrózy, osteoporózy a sportovních úrazů prostřednictvím nové metody ošetření MBST®KernSpin, německé společnosti MEDTEC Medizintechnik GmbH z Wetzlaru. Naším cílem je seznámit s těmito novými možnostmi ošetření co nejširší veřejnost a lékaře. Doporučení a seznámení s touto jedinečnou metodou je nová cesta k Vašemu zdraví, cesta bez negativních dopadů na Váš organismus. Například v případě ošetření artrózy je metoda používána s účinností vyšší než 80% do stupně III. V případě ošetření osteoporózy je ošetření účinné nejen na osteoporózu, ale i na: nekrózu, rychlejší zhojení zlomenin, natržení šlach a vazů.
Bernard  |  6.8.2013 12:24

Říkáme, metoda MBST®KernSpin je první a nebo poslední volbou možností - první proto, že ji použijeme jako prevenci,poslední možnost je ta, když už vyskoušíme veškeré další dostupné možnosti a invazivní zákrok ze zdravotních důvodů není možný, medikamenty už také nelze užívat, tak metoda MBST®KernSpin je tou poslední možností, ale měla být tou možností první. P.S.: ÚVAHA - je mi jasné, že cena léčby MBST®KernSpin se na první pohled zdá být vysoká, ale umělé koleno bude vždy jen umělé a proces je nevratný. Na autě vyměníte cokoli (zaplatíme a ani o tom moc nepřemýšlíme) za stejné nahraditelné součástky - proces je vratný. Metoda MBST®KernSpin se také dá používat stále a bez vedlejších následků - proces je vratný. Antonín Bernard/+420 777764604/bernard@mbst.cz/ www.mbst.cz/MEDTEC-CZ s.r.o./54912 Vysokov 140/ CZECH REPUBLIC
Bernard  |  6.8.2013 12:38

Dobrý den, trpím artrózou II. st.,i když docházím k lékaři, bolesti jsou (hlavně v noci) tak silné, že bez analgetik nemůžu spát, a to ještě cítím bolest. Lékař mi blesti zmírnil podáváním léku ke krátkodobému užívání a teď opět trpím. Mám dotaz k ceníku služeb MBST, který není nikde uveden. Děkuji
Adéla  |  17.11.2013 22:15

Velmi rád by som videl vo vašich recenziach príspevok odborného lekára ortopéda poprípade vyliečeného pacienta i s kontaktom na neho to by bolo mnohokrát dôveryhodnejšie.
Palino  |  15.10.2017 09:41

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *