Markéta


o uživateli:
email: Carodejky30@seznam.cz
www:
věk: 11-35
pohlaví: žena
kraj: Liberecký
detail autora

Pityriasis rosea gibert

1.12.2009 20:27

.....

Dobrý večer,dnes jsem byla na kožním, a mám pityriasis, dostala jsem na to nějaký roztok, a nebo mám používat tekutý pudr, je mi divný, jak tu píšete, že dostáváte mastičky, já to mám zakázaný. Nesmím se zpotit a nosit bavlněné věci.Strašně mě to svědí, doufám, že to brzy přestane je to nepříjemný. Pěkný večer všem

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Lucie, tos mě teda dostala! Já sice nemám tyto problémy, ale moje kolegyně absolvovala vyšetření na podobném přístroji. Hledala jsem o tom informace a to s těmi parazity se mi zdálo nemožné. Jak se může stát, že by si člověk nevšiml, že se mu dostaly škrkavky až do jater? Já jsem dostala jednou (asi od psa) roupy nebo škrkavky, už nevím, ale to jsem tedy sakra cítila a hned jsem mazala k lékaři. Je to už mnoho let, tak doufám, že jsem vyléčená, žádné příznaky nemám. Hrozně se toho štítím, proto jsi mě vyděsila. Můžeš, prosím, napsat, kde jsi vyšetření absolvovala a jak bylo finančně náročné? A vysvětlili ti nějak, kde jsi přišla k nákaze? Přeji ti dobré zdraví a hodně štěstí, ať už nemusíš řešit takovéto problémy.
Valérie  |  8.1.2017 11:10

Dobry den Baro prosim Vas pekne jak ste k roztokum prisla? v lekarnach po me chteji predpis a kozni doktorka mi ho nechce napsat . Moc Vam predem dekuji a hezky den, muj emal tomasmartynez@seznam. cz
Tomas  |  24.7.2017 15:05

Zdravím, chci se zeptat, jestli Vám ty fleky zmizely třeba po dvou měsících úplně. Mě se vše hojí cca 14 dnů, ale bohužel mi na tělě zůstávají hnědavé pigmentové skvrny na místě, kde byla ta vyrážka. Je to normální? Všude čtu že PRG se hojí bez ovlivnění kůže.
Sara  |  17.11.2017 15:26

Konečně někdo pochopil proč je Imago důležité. Moje máma jej přivezla před 15 lety na Slovensko jako prvn a měla neuvěřitelné výsledky. Máte můj obdiv :) Nokdy na na webu neraguji, ale nedalo mi to.
milena  |  22.2.2018 20:09

Dobrý den,mam zrejme ,to co jste mela vy.Mohla bych vas poprosit o e-mailovou komunikaci?Moc byste mi pomohla.Děkuji.
Katatina  |  8.4.2018 22:45

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *