o uživateli:
email: wesper1125@seznam.cz
www:
věk: 11-35
pohlaví: žena
kraj: Středočeský
detail autora

vzrušuje mě tloustnutí

27.11.2014 15:47

zajímá mě, jak se na to tváří holky a slečny?

Ahoj,
chápu, že někomu se to může zdát divné a zvrácené, ale líbí se mi holky, které tloustnou. Vetšinou holky normálních postav, ze kterých se časem stanou baculky. Zase se mi nelíbí úplně tlusté a imobilní holky, ale ideál je, když si mohu vykrmit hubenou či holku normální postavy a mohu jí pěkně zakulatit a přeměnit jí na baculku.
Chci se zeptat, je tady někdo s podobnou úchylkou? Hlavně nějaké holky, které by toto zajímalo a nechaly se vykrmovat hýčkat a rozmazlovat?
A opravdu to myslím vážně, jsem již zoufalý a rád bych našel holku(y) s podobnou zálibou.
Také mě zajímá, jak se na to tváří holky nebo slečny?
Díky
Honza

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Alespoň takových pěkných 20 kilo nahoru, ať je to vidět na bříšku ;) ale když se mi nebude zdát dostatečně tlusťoučká, jak jí dloubnu prstem do bříška, dietka zahrnující minimum pohybu, samé buchty, koláče, koblihy, bonbóny, dortíčky, zákusky, čokoládky bude pokračovat dále ;)
Ježibaba  |  29.4.2018 02:21

Mám manžela a ten mě vykrmuje bricho už mám baculate ale já se stydím tak chudnutí ale za týden jsem zase přibrala manžel mi dává sladkosti dortiky a pod. už mám tlusté bříško mému manželovi taky tloustne bříško já vážím víc než on
Lucka  |  2.8.2018 15:19

Můj manžel mě vykrmuje jak ležím tak si hraje z mimi špeky dávání bonbóny ,dortiky ,sladkosti jak jsou Vánoce tak mi dá cukroví jeho mamka mi říká že se že mě stává baculka ale můj muž říká že ne nejvíc jim smažené nemám pohib jenom ležím a dívám se na tv manžel mi dá do postele nosi snidani, obed a večeří a krmí mě bricho mi tloustne a on mi ho hladí pusinkuji ale mám sestru a ta říká jestli jsem normální a já jo líbí se mi papání byla jsem u doktora a rikal mi ze mam obezitu a nadváhu už vážím 199 a můj muž miluje moje špeky.
Natalia  |  3.8.2018 10:43

manželovi se to líbí,ale co tobě samotné? Tohle já třeba nechápu,to bych fakt nemohla,naopak přibrala jsem 2 kg a už mi to vadí a do práce i z práce chodím pěšky,abych si tu váhu aspon udržela,když už nic.
Že  |  3.8.2018 10:50

To je nesmysl.
!  |  3.8.2018 11:28

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *