o uživateli:
email: wesper1125@seznam.cz
www:
věk: 11-35
pohlaví: žena
kraj: Středočeský
detail autora

vzrušuje mě tloustnutí

27.11.2014 15:47

zajímá mě, jak se na to tváří holky a slečny?

Ahoj,
chápu, že někomu se to může zdát divné a zvrácené, ale líbí se mi holky, které tloustnou. Vetšinou holky normálních postav, ze kterých se časem stanou baculky. Zase se mi nelíbí úplně tlusté a imobilní holky, ale ideál je, když si mohu vykrmit hubenou či holku normální postavy a mohu jí pěkně zakulatit a přeměnit jí na baculku.
Chci se zeptat, je tady někdo s podobnou úchylkou? Hlavně nějaké holky, které by toto zajímalo a nechaly se vykrmovat hýčkat a rozmazlovat?
A opravdu to myslím vážně, jsem již zoufalý a rád bych našel holku(y) s podobnou zálibou.
Také mě zajímá, jak se na to tváří holky nebo slečny?
Díky
Honza

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

co má rád a co se mu líbí.
každému  |  6.12.2017 17:42

Ahoj, mě by se to líbilo moc! Ale mám strach z okolí. Manžel o tom neví. Včera jsem se vážila, za měsíc mám 2kg nahoře....moc ráda papám tučné a sladké. Moc by se mi líbilo kynout a být rozmazlována, hýčkána. Manželovi rostě bříško a když k tomu přidám svoje kypré a tučné tělo, je to neskutečně suprový sex. Bohužel o mých choutkách neví. Stydím se, neví o tom nikdo! A tak se snažím hubnout, což mi moc nejde. Manželovi se líbím jaká jsem a prý bych se mu líbila, i kdybych měla 100kilo, ale myslím, že kecá! Vlastně ani bych nebyla hezká baculka, mám malá prsa, nohy štíhlé, jen břicho mi roste a roste. Mě to rajcuje,a ale pro ostatní bych asi přitažlivá nebyla. Tak se asi odhodlám znovu se svou postavou něco udělat.
MK  |  11.3.2018 05:47

Ahoj MK, vidím, že ráda papáš ;) To je správné, jen se za to nestyď, okolí si na tvoje kynoucí bříško zvykne. Máš ráda pohádku o perníkové chaloupce? Jen si to představ, jak si tě tam ježibaba pěkně vykrmuje, nosí tácy plné sladkostí, tučných jídel a neustále tě chválí, že ti tak chutná a ty jen stále slyšíš pobízení k jídlu, jen hezky papej ať jsi pěkně tučňoučká a bříško ti spokojeně kyne a kyne a ty se ani nehneš od stolu a máš se jako v nebíčku :) Přeci nebudeš hubnout, když tloustnutí je tak příjemné. Najdi si mě, jezibaba_dortickova
Ježibaba  |  24.3.2018 16:55

A kolik chceš aby přibrala(kilo)?
Ela  |  28.4.2018 19:00

Alespoň takových pěkných 20 kilo nahoru, ať je to vidět na bříšku ;) ale když se mi nebude zdát dostatečně tlusťoučká, jak jí dloubnu prstem do bříška, dietka zahrnující minimum pohybu, samé buchty, koláče, koblihy, bonbóny, dortíčky, zákusky, čokoládky bude pokračovat dále ;)
Ježibaba  |  29.4.2018 02:21

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *