Štěpán Pán


o uživateli:
email: patrik.bency@seznam.cz
www:
věk: 11-35
pohlaví: žena
kraj:
detail autora

Zduřelý chámovod a bolesti břicha

21.3.2017 15:59

Bolesti břicha, bolesti zad a zduřelý chámovod.

Dobrý den. Mám takový zvláštní problém a potřeboval bych vědět, jestli je možná spojitost, o kterou si myslím, že jde. Zatím se mi to stalo 3x. Vždycky jsem se probudil, cítil jsem bolest v zádech (mírnou), asi v oblasti plotének. Také jsem však cítil bolest v podbřišku, jako při extrémní plynatosti, o kterou ani nešlo. A to, co mě nejvíce překvapilo - zduřelý chámovod. Na chámovodu mi jakoby "vyskákaly" bouličky. Celý zdruřelý chámovod byl velmi citlivý, ale sám o sobě vyloženě nebolel. Celý stav mi neumožňoval nic dělat a tak jsem si lehl do polohy, kdy vše nejméně bolelo, natáhl se a podařilo se mi usnout a po 2 hodinách nic. Žádná bolest zad, žádný chámovod absolutně splasknul. Tohle se mi stalo pak asi 2x. Občas však cítím drobnou bolest a na chámovodu jsou jen malinké bouličky, chámovod tak zachovává strukturu "tenounkých provázků", které spojují varle s tělem. Při nejhorší bolesti je však šourek plný zcela nafouklého chámovodu.
Za zmínku asi také stojí, že se mi to vždy dělo jen na levé straně těla a na levém chámovodu.

Vzhledem k tomu, že mám sedavé povolání, je velmi pravděpodobné, že se jedná o všelijak podrážděné nervy v zádech. Co mě však vyděsilo a udivilo je ten chámovod. Když si 20-30 minut zacvičím, bolesti v zádech se velmi zregulují a nabíhající bulky z chámovodu okamžitě zmizí.

Je to "normální" a měl bych jenom intenzivněji cvičit? (dokud se mi nezačlo dít toto, tak jsem na cvičení kašlal) Nebo je to něco, s čím bych měl běžet k doktorovi?

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Odpověď na tuhle otázku by mě taky velmi zajímala. Mám obdobný problém.
někdo další  |  2.2.2018 12:19

Tak povídej ... Já tohleto teda neznám a slyším poprvé. Asi s tím máš zkušenosti jak vidím.
Steve  |  2.2.2018 13:53

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *